styczeń25

102 dni do matury

dodano: 25 stycznia 2013 przez hairmania


 

Witam wszystkich , mam nadzieję że ktos tu jeszcze zagląda...w końcu nie było mnie 20 dni . 

Jestem 'świeżo' po studniówce , przez cały ten czas biegałam za dodatkami , uczyłam się chodzić w szpilkach i wiecie co ? Żałuję że już po wszystkim:) Chętnie jeszcze raz zatańczyłabym poloneza z herbaciana różą w dłoni . Aktualnie wisi ona nad moim biurkiem , zasuszam ją na pamiątkę :) Kocham  róże za ich zapach .

 

W dodatku moje pierwsze szpilki spodobały mi się do tego stopnia , że już wiem że to nie są moje ostatnie tego typu buty :)

 
 

Ale do rzeczy ....  przygotuję w najbliższym czasie a być może już dziś kilka notek nt.olejków , eye linera i pudru Eveline . Oglądałam wczoraj naprawdę  fajny film o blogerce , zastanowiłam się trochę nad własnym blogiem i wiem , że za rzadko dodaję wpisy . Niestety wynika to z tego , że są takie dni kiedy nie wiem o czym pisać :/ A to chyba najgorszy stan z mozliwych .

Znalazłam na to jednak receptę :) Poza tematami typowo włosowymi interesuje mnie równiez wiele innych rzeczy mi.in. Filmy , książki oraz fotografia i moda . Myślę , że 3 notki tygodniowo zdołam naskrobać .Zawsze przecież przy odrobinie weny można zrobić kilka notek na raz , prawda ?;-)
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
ajoli1 25 stycznia 2013 ajoli1 napisała:

Więc czekamy na te notki :)


zgłoś
hairmania 25 stycznia 2013 hairmania napisała:

Już dziś mała rozgrzewka z eyelinerem w roli głównej :)