kwie.2

INDYSJKIE OLEJKI DO WŁOSÓW

dodano: 2 kwietnia 2015 przez hairmania


 

Jakiś czs temu było o nich naprawdę głośno. Ale ja się temu naprawdę nie dziwię!

 

Przyznam szczerze, że nie lubię przepłacać a w czasie takiego boomu ceny są naprawdę kosmiczne i mocno zawyżone.

w tym przypadku jednak żałuję, że dotarłam do nich tak późno :) Moze nie są tak dostepne jak przykładowo lniany, z pestek winogron, sezamowy  itd. ale znajdziecie je w wielu internetowych sklepach, zaczęły też pojawiac się stacjonarnie.Poza tym zawsze można namówić kolezankę, a sklepy internetowe często udostepniają rabaty oraz robią darmową wysyłkę.

 

 

Oto one :)

 

 AMLA klik

 

AMLA GOLD klik

 

AMLA JASMIN klik

 

SESA klik

 

HEENARA klik  

VATIKA ( klik ) 

Po kliknięciu w linki otworzy Wam się katalog KWC Wizażu. Jak sami widzicie duużo w tych olejkach dobrego. Z pewnością największą zaletą jest niesamowite nabłyszczenie, wygładzenie włosów. Z pewnością nie każdy włos zareaguje tak samo na konkretny olejek, to oczywiste :)

Jestem posiadaczką Amli oraz Sesy. Amlą jestem oczarowana, ale będzie o nich oddzielny post :)

Indyjskie olejki mają ciężkie, kadzidlane zapachy. Każdy z nich jednak się różni, no i wiadomo, kazdy moze odbierać go inaczej. Olejki nakładamy według własnych upodoban, można nakładać na całą noc, można nałożyć godzinę przed umyciem włosów, na półgodziny, z maseczką/ odżywką...Myślę, że najlepiej wypróbować każdy z nich, by okreslić, który jest dla nas najlepszy :) Dla mnie faworytem jest nakładanie na noc, rano dokładam na pół godzinę maseczkę- by zemulgować olej ( łatwiej się wtedy zmywa ) a następnie myje włosy. Własnie- jeśli nałożyćie olej solo i będziecie miały problem z domyciem, to polecam nałożenie odzywki lub maski, nawet na kilka minut, to znacznie ułatwi sprawę :)

Moim zdaniem kazda z Was, która pragnie nawilżonych, zdyscyplinowanych, błyszczących włosów powinna wypróbować choćby jednego z nich. Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, ze Wam nie podpasuje, dlatego kupujcie mniejsze pojemności, testujcie i jeszcze raz testujcie.

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
hairmania 7 kwietnia 2015 hairmania napisała:

DZIEWCZYNY PRZEPRASZAM, ALE JAKIMS CUDEM MÓJ WPIS ZOSTAŁ BARDZO BRZYDKO UCIĘTY :( DOPISAŁAM RESZTĘ I MAM NADZIEJĘ, ŻE MI WYBACZYCIE, BO NAPRAWDĘ SIĘ DLA WAS STARŁAM.