kwie.17

Avon kontra Ruby Rose, cena a jakość !

dodano: 17 kwietnia 2015 przez hairmania


 

Dzisiaj porównam Wam dwie kredki, odbiegające od siebie pod względem i ceny i jakości.

 

Zacznę od droższej.

 

 

Kredka Avon diamentowa to po prostu cud. Zupełnie się nie ściera, bardzo gładko sunie po powiece, nie odbija w kącikach ani nigdzie indziej. Nawet po 12 godzinach wygląda tak samo, zachowuje swój kolor i położenie. Dla mnie to mistrz ! Jednak jedynym zarzutem jest to, że kiedyś te kredki chyba miały głębszy odcień, może to zależy od partii... W katalogach Avonu ich stała cena to 20 zł, jednak najcześciej kupić można ją za 9,12,4 zł. Mamy do wyboru 6 odcieni, czasem pojawiają się inne, limitowane. Na Allegro też można je dorwac i to juz od 5zł. Gdy wpadnie mi trochę grosza to zrobię spory zapas na Allegro. :)

Tańszy odpowiednik tej kredki to Ruby Rose, kredka wykręcana z kohlem. Przyznam Wam, że ineteresują mnie tylko czarne, wykręcane kredki. Nie lubię eksperymentować z kolorek kreski i nienawidzę temperować kredek! Kredka R.R. jest no cóż...przeciętna i to bardzo. Bardzo łatwo się ściera, znika z powieki, rozmazuje, odbija...jedyne co jest na plus, to kolor. Ładny, głęboki odcień czerni. Nie widziałam jej stacjonarnie, na Allegro kupicie ją do 2 zł. Dodam jeszcze, że zamówiłam trzy sztuki, męczę się z nimi :( jedna z nich dotarła mi wyglądająca na połamana albo zużytą w połowie :]  Ratuję się nakładaniem pod nią bazy i cieni, wtedy jest trochę trwalsza, ale nawet jak na 2 zł, to trochę za dużo roboty.

Wolę jednak dopłacić i mieć komfort użytkowania i pewność, że nie zamieniłam się w Babę Jagę.

Mam równiez zamiar przetestować kredkę Essence, ale nie wiem czy nie jest temperowana? Sporo o niej dobrego słyszałam. Gdy już ja dorwę i będę miała również kredkę Avon zrobię Wam porówanie tych trzech wraz ze zdjęciami, sama jestem ciekawa jak to wypadnie :)

A Wy, słyszałyście o nich? macie jakieś swoje konturówkowe must have?

 

 

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy